s
g
s
g
d
s
d
Hoşgeldiniz;
Giriş Yapın
Yada
Hemen Üye Olun
 
g
a
Drula Kızarıklık Giderici Krem

Yaş ilerlemeye başladıkça ciltteki epidermis tabakasında farklı kalınlaşmalar ve cilde rengini veren melaninin miktarında artış gözlenir. Bunun neticesinde yaşlılık lekeleri, izleri ortaya çıkar. Drula Creme Special Extra yapısındaki bitki özleri sayesinde özellikle ciltteki kırmızılıkların ve kırmızı bölgelerin görünümünün azaltılmasında çok etkilidir.

Ayrıca Drula Creme Special Extra yapısındaki Penthanol ve Vitamin A ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildi nemlendirerek sıklaştırır.Drula Creme Special Extra özellikle hassas ciltler içinde önerilmiştir!

Vücutta çok fazla melanin üretildiğinde ortaya aşağıdaki istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır, bu durumlarda DRULA Creme Special Extrayı kullanabilirsiniz.:

  • Leke ve Çillere karşı
  • Ciltteki kırmızılıklara (Couperose/Kuperoz ve rozasea tarzı) görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
  • Yaşlılık lekelerine karşı
  • Ciltteki kırışıklıklara karşı

Kullanım Şekli:İyice temizlenmiş (Drula Sabun önerilir) cilde gece kremi olarak uygulanır.Kremi uyguladıktan sonra direkt güneş ışınlarına maruz kalmaktan kaçınınız. Bu hem ürün’ün etkisini azaltır hem de çok nadir de olsa bazı ciltlerde kızarıklığa yol açabilir.Kesin sonuç için 4-6 hafta arası kullanılmalıdır.Güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu kullanılması önerilir.

Ticari takdim şekli: 30 ml

Sadece 64TL
a
as
Drula Leke ve Çil Kremi
as
Drula Kızarıklık Kremi
as
Drula Anti-Vitiligo Creme
as
ChocoNuit ile tatlı uykular
as
c.d.6+ Ter ve Koku Önleyici
f
s
© Turhan Farma LTD. ŞTİ adına tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan görsel, yazı ve diğer materyaller başka hiçbir yerde izinsiz kullanılamaz.